ИНСТИТУТ ЗА МОЛЕКУЛАРНУ ГЕНЕТИКУ
И ГЕНЕТИЧКО ИНЖЕЊЕРСТВО
Универзитет у Београду

Трендови у молекуларној биологији 4

У току 2024. године ИМГГИ ће објавити тематски зборник „Трендови у молекуларној биологији 4"

Тематски зборник има за циљ да прикаже које су теме обележиле истраживања из молекуларне биологије у Србији и у свету у претходном периоду. Садржај овог тематског зборника националног значаја (М42) чине ревијски радови са темама произашлим из докторских дисертација из молекуларне биологије одбрањених у претходне три године и ревијски радови као прикази тема из молекуларне биологије које су обележиле 2023. и 2024. годину. Ове године, по први пут, зборник ће садржати и радове младих научника који ће имати прилике да прикажу своја истраживања из молекуларне биологије спроведена у оквиру студентских и мастер радова.

Рок за пријаву радова је 3. јун, а рок за слање комплетних радова је 5. август.

Адреса седишта / Поштанска адреса: Војводе Степе 444а, 11042 Београд 152, Србија / Web System By Emarket1ng.NET