Sredinom maja Beograd i IMGGI su bili domaćini ICGEB radionice pod nazivom “New biotechnological drugs and biosimilars with focus on Danube and Adriatic-Ionian macroregion: a case for smart specialization in research and innovation”.

U petak, 11. maja 2018. godine u IMGGI su, u sada već tradicionalnoj poseti, bili studenti četvrte godine osnovnih studija koji na Biološkom fakultetu pohađaju izborni predmet Osnovi medicinske genetike pod rukovodstvom doc. dr Katarine Zeljić.

U sredu, 25. aprila 2018. godine predavanjima u Biblioteci grada Beograda obeležen je Dan DNK i 65 godina od otkrića sekundarne strukture DNK.

U sredu, 25. aprila 2018. godine u Biblioteci grada Beograda će od 18h biti organizovan program predavanja povodom Dana DNK. Organizatori manifestacije su IMGGI i Srpsko društvo za molekularnu biologiju.

Strana 1 od 16